SV Dalfsen komt net tekort tegen MVV’29
Na een voedzaam sportontbijt bij sponsor Het Roode Hert vertrok de bus stipt om 12.00 uur voor de uitwedstrijd tegen MVV’29. De ploeg uit Harbrinkhoek nabij Almelo doet het goed in de tweede klasse G en staat trots in de top 3. Dalfsen staat een paar treetjes lager maar verraste vorige week door van kampioenskandidaat WKE’16 te winnen.
Dalfsen begon echter wat afwachtend aan de wedstrijd en MVV nam gelijk het initiatief. De eerste kans van MVV belandde nog op de paal maar even later was het toch raak. Doelman Mark Knol had het druk en moest even later weer aan de bak na een ongelukkige actie van Koen Sloot in de zestienmeter, penalty. MVV pakte dit presentje met beide handen uit en scoorde binnen het half uur de 2-0. Hierna kwam Dalfsen beter in de wedstrijd en kreeg voor rust nog een geweldige kans op een doelpunt, maar Ole Woltmeijer schoot rakelings over.
Na rust voerde Dalfsen de druk op en wist het via de snelle Sam van den Anker de aansluitingstreffer te scoren, 2-1. Dalfsen voelde dat er meer in zat en voerde de druk op het doel van MVV nog verder op. Diverse kansen werden gecreëerd maar tot een doelpunt leidde dit niet. Zeker niet toen MVV in de 96e minuut de 3-1 binnen werkte en het eindsignaal klonk. Dalfsen heeft het succes van vorige week dus geen vervolg kunnen geven. Volgende week is er weer een kans tegen Germanicus, de wedstrijd in Coevorden begint om 14.30 uur.

